Dasatours padėka be pavardžių

Dasatours padėka be pavardžių

Išgirdę DASATOURS, nustebsite: ir kas gi nutiko Baneliturui?

Ogi, visiškai nieko blogo. Mes vis dar džiaugiamės Lietuvoj šviečiančia saule ir šiais metais gausiai apsnigtais medžiais.

Istorija tokia: kai rinkome vardą trečiam savo kūdikiui, kaip ir visi tėvai surašėme pilną popieriaus lapą vardų. O kaip dažnai nutinka jauniem tėvams, krikštatėviai dokumentuose užrašo tą, kuris labiausiai jiems patinka. Arba tą, kurį geriausiai prisimena, nes tikrąjį vardą būna apskritai pamiršę. Žinoma, tai – juokas, girdėtas senelių pasakojimuose. Tiesa tokia, kad pavadinimą „Banelituras“ užrašėme pirmu numeriu, nes esame Baneliai.  Kadangi toks pavadinimas dar nebuvo registruotas LR įmonių registre,  įmonė pakrikštyta vardu – „Banelituras“.

Deja, žmonėms labai sunku ištarti šį pavadinimą ir dažnas taria „Benelituras“. Yra dar ir kitokių variacijų. Smagiausiai skamba ta, kurią  naudoja mūsų giminaičiai kilimo iš Žemaitijos. Tai – „Banelis tor“, kas išvertus į lietuvių literatūrinę kalbą reiškia  „Banelis turi“.

Na, šiaip ar taip, po visus sustabdžiusios  Covid-19 pandemijos, nusprendėme naujojo tinklapio dėka pakeisti įmonės prekinį ženklą mūsų vardų lape antruoju numeriu pažymėtą, trumpesnį vardą – „Dasatours“.

Ir kas gi tas „Dasatours“? Paklausite. O gi tai – Darius, Aušra, Simona ir Augustė. Keturi mūsų šeimos nariai, kurie visi vienaip ar kitaip esame įnešę savo indėlį į mūsų įmonės gyvenimą.

Dėkojame visiems darbuotojams, kurie ilgus metus nuoširdžiai darbavosi kartu, visiems partneriams ir visiems, visiems draugams, kurie keliaudami su mumis palaiko ir negaili gerų patarimų.

Taigi, „Banelituras“ pradeda naują savo gyvavimo etapą su antru vardu „Dasatours“ ir ne kaip kelionių centras, o kaip kelionių režisierius. Nes visada esame pilni naujų minčių ir idėjų.

Keliaukite su „Dasatours“ kelionių režisieriumi. Esate visada laukiami 😊