Privatumo politika

Privatumo politika

 1. Klientui pageidaujant gauti UAB BANELITURAS informacinius pranešimus, klientui sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.
 2. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, siunčiamas į kiekvieno asmens, besilankančio svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie svetainės ir laikinai tame įrenginyje išsaugomas. Kito vizito svetainėje metu, jūsų naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal svetainei arba elementui. Slapukų svetainėje renkama informacija padeda atpažinti svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukai UAB BANELITURAS DASATOURS svetainėje skirti:
  • Užtikrinti nuoseklų svetainės funkcionalumą
  • Užtikrinti paslaugų krepšelio funkcionalumą
  • Priminti apie patikusias prekes
  • Rinkti puslapio lankymo statistiką Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite naudojamos naršyklės gamintojo instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. Pastaba: ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės galimybėmis.
 3. Klientui užsakant paslaugas, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, asmens dokumento numeris, asmens dokumento galiojimo data, mobilaus telefono numeris, naudojami viešbučių ar aviakompanijų rezervacinėse sistemose, kiti, paslaugos įvykdymui būtini duomenys. UAB BANELITURAS patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami tik paslaugos užsakymo tikslais. UAB BANELITURAS įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus UAB BANELITURAS partneriams, teikiantiems paslaugų rezervavimo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (ES), LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 4. Klientas, Parduotuvėje užsakydamas paslaugas, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti paslaugas DASATOURS Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, UAB BANELITURAS atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
 5. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant UAB BANELITURAS DASATOURS Parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
 6. UAB BANELITURAS patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos Klientų asmeninių duomenų apsaugai.